KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967581

nr 1396 7581

Olle Larsson

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, Olle Larsson, Signerad, mur. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 76x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:07:21

Olle Larsson

Läs mer om Olle Larsson